środa, 5 października 2011

Halloween'owe inspiracje

Mój totalny brak zorganizowania powoduje ze nigdy nie jestem w stanie wyrobić się ze stworzeniem okazjonalnych dekoracji czy potraw. Jak na razie udało mi się jednego roku tylko wyżłobić dynie i uważam to za sukces ze w ogóle się udało. W tym roku plan mam ambitny ale jak znam siebie jego wykonanie będzie żenujące o ile w ogóle jakieś wykonanie będzie. Poniżej kilka ciekawych pomysłów zarówno kulinarnych jak i dekoracyjnych na imprezę w "Amerykańskim" stylu.

Wiedźmowe paluszki znalezione na Moje Wypieki , a w oryginale o tu. Autorka bloga Moje Wypieki zamieściła również pomysł na "słodkie kosteczki".


Przeszukując internet za innymi pomysłami natrafiłam na piernikowe kościotrupki znalezione tu. A oryginalny przepis można podkraść ze strony ChooseVeg.com


Jeżeli chodzi o dekoracje to znalazłam cały blog poświęcony temu szaleństwu eighteen25. Najbardziej przypadło mi go gustu drzewko :) dokładny sposób wykonania znajdziemy dokładnie pod tym adresem


 Ostatni pomysł chyba przyda się na każda imprezę nie zależnie od tematu i przedziału wiekowego imprezowiczów. Z doświadczenia wiem że pieczone na grillu pianki JoJo smakują każdemu nieżalenie jak wiekowo jest posunięty :)  Pomysł podejrzany na Gimme some oven.


I jeszcze zastępstwo dla dyni :) również z serwisu eighteen25.Jeżeli uda mi się w tym roku stworzyć jakieś cudo na pewno się pochwalę!!

1 komentarz:

  1. Świetne pozbierałaś pomysły i chociaż sama też nigdy jakoś nie potrafię zgrać się z okazjami, chętnie zaczaję się na coś w tym stylu :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...